Cozy 1 bedroom flat in Marylebone 4 persons

  • 50 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka

1-pokojowy Cozy 1 bedroom flat in Marylebone 4 persons Londyn jest położony 2 km od takich obiektów jak Muzeum gabinetów dowodzenia Churchilla, jedynie 10 min spacerem od stacji metro Marylebone. Wi-Fi dostępne dla gości biznesowych lub rekreacyjnych.

W obiekcie jest 1 łazienka. Do dyspozycji Gości są także oddzielna toaleta i prysznic.

Ten apartament jest wyposażony w pełnowymiarową kuchnię z urządzeniami do przygotowywania własnych potraw.

Apartament o powierzchni 50 m² oferuje pierwszorzędną lokalizację w odległości kilku przecznic od stacji kolejowej Dworzec Paddington. Dom towarowy Harrods leży w odległości 2,1 km od miejsca apartamentu. W ciągu prawie 10 min jazdy od Cozy 1 bedroom flat in Marylebone 4 persons znajduje się również Plac Piccadilly Circus.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Cozy 1 bedroom flat in Marylebone 4 persons Londyn
Studio Suite In Central London W1 Zone 1
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Studio Suite In Central London W1 Zone 1

329 m od nieruchomości
USD 190 USD 171
za noc
Elegant 2 Bed Marylebone Flat With Balcony
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Elegant 2 Bed Marylebone Flat With Balcony

8.3
Bardzo dobry 6 opinii
442 m od nieruchomości
USD 268 USD 241
za noc
Hyde Park & Oxford Street Elegant House 2Br 2Ba
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Hyde Park & Oxford Street Elegant House 2Br 2Ba

8.1
Bardzo dobry 16 opinii
480 m od nieruchomości
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Londyn City
    18 km

    Stacje kolejowe

    Marylebone
    500 m

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Herbata i kawa
    • Stół

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 16:00 do 23:59
    Wyjazd: do 11:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Cozy 1 bedroom flat in Marylebone 4 persons akceptuje zwierzęta?
      Niestety Cozy 1 bedroom flat in Marylebone 4 persons nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy Cozy 1 bedroom flat in Marylebone 4 persons posiada kuchnię?
      W Cozy 1 bedroom flat in Marylebone 4 persons goście mogą korzystać z pełnowymiarowej kuchni wyposażonej w czajnik elektryczny, lodówkę i zmywarkę do naczyń.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Londyn City
    18 km

    Stacje kolejowe

    Marylebone
    500 m

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Cozy 1 bedroom flat in Marylebone 4 persons Londyn

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij